Zásobníky standardního provedení objemem od 30 až 200 litrů slouží k podání výrobku v dávkovač. Zásobníky které nejsou standardní, je určeny pro podání výrobku v dávkovač, a také pro přípravu produktu. Není standardní zásobníky vyrábějí individuálně na zakázku. Například, nádoba pro sýr se skládá ze dvou zásobníků vložených do sebe. Vnitřní  zásobník objemem 100 litrů, který je naplněn výrobkem. Prostor mezi vnější nádobou a vnitřní nádobou se naplní vodou  objemem 80 litrů (vodní plášť). Vodní plášť se nahřívá  elektrickým topným článkem.
Zapnutí a vypnutí elektrického topného článku ovládá thermocontroller. Podporuje teplotu pláště v předem stanoveném rozmezí. Udržuje teplotu vodního pláště v předem stanoveném rozmezí.
Pro udržení rovnoměrné teploty v celé objemu plášti se používá cirkulační čerpadlo.
Pro vypouštění vody z pláště instalován kohout na výtok z dna nádoby.
Také vyrábíme zásobníky s vodní plastem s zahřívání připojením horké vody, bez elektrických topných článků.
Uvnitř nádrže se instaluje míchačka s elektrickým pohonem. Směr a rychlost rotace míchačky lze regulovat. Pro řezání sýřeniny do vodorovné vrstvy se instaluje ruční míchačka s noži. Vertikální řez sýrženiny koná se řezákem, který ručně vhazují až na dno nádrže a potom zvedají nahoru.

Zásobníky

ZásobníkZásobník